Záruční doba

Na všechny hodinky prodávané společnosti Art de Suisse se vztahuje záruka na výrobní vady po dobu dvaceti čtyř (24) měsíců od data zakoupení. Pokud je zboží zakoupeno v kamenné prodejně, reklamační lhůta začíná běžet ode dne nákupu. Jestliže je zboží zakoupeno na e-shopu, reklamační lhůta začíná běžet až ode dne převzetí zboží.

Na hodinky se vztahuje i záruka od výrobce, kterou najdete v uživatelské příručce. Obvykle se u většiny prémiových značek záruka vztahuje na výrobní vady, což zahrnuje hodinový strojek, indexy, ciferník a ručičky.

Ze záruky 24 měsíců je vyjmuto: opotřebení běžným nošením; poškození způsobené nárazem, úderem, hrubým zacházením, chemickými látkami; stykem se silným magnetickým polem; vady způsobené neodborným cizím zásahem, nesprávným užíváním, nedostatečnou péčí; mechanické poškození skla.

Neotvírejte pouzdro hodinek a strojek chraňte před neodbornými zásahy. Případnou výměnu baterie či poruchy funkce nechte provést a prověřit pouze ve specializované prodejně Art de Suisse nebo přímo u výrobce.

I v případě, že Vámi uplatněnou reklamaci nebudeme moci uznat, či v rámci pozáručního servisu, jsme připraveni Vám za příznivou cenu hodinky opravit či jejich opravu zajistit v autorizovaném servisu příslušné značky.

Další užitečné informace